Říjen 2011

Něco o Pipin

17. října 2011 v 10:00 | Arwen
A je tu zase moje něco o ...... Tentokrát sem si vybrala Pipina protože sem vyděla na webu jeden obrázek který sem vyděla snad tisíckrát ale nikdy se mi nepřestane líbit Smějící se.
Pipin se narodil roku 2990 Třetího věku, matkou mu byla Rosana Stránská a otcem Paladin Bral. Měl tři starší sestry, ale žádného bratra, nicméně byl od dětství blízkým přítelem Smělmíra Brandoráda, s nímž vycházel jako s bratrem. Oba byli přátelé Froda Pytlíka, a když se rozhodl opustit Kraj jen se Samem Křepelkou, Pipin se Smíškem se k němu připojili.
Když se hobiti společně vrátili do Kraje, nalezli ho zpustošený Sarumanem a jeho uprchlíky z Železného pasu. Smíšek s Pipinem se postavili do čela povstání hobitů a v bitvě u Povodí zvítězili. Smíšek s Pipinem pak byli uznáni nejvyššími hobity, co kdy žili. Šestého roku oženil s o 5 let mladší Diamantou z Dlouhé stráně. Měli spolu jediného syna Faramira, který se později oženil se Samovou dcerou Zlatovláskou. Roku 13 Čtvrtého věku byl jmenován Velkým Bralem a vladykou. Král Elessar prohlásil vladyku za jednoho z rádců Arnoru. Pipin byl vladykou po celých 50 let, poté však společně se Smíškem odjeli do Rohanu a Gondoru, kde v poklidu dožili.
V roce 70 Čtvrtého věku Peregrin zemřel a byl se Smíškem pohřben v hrobce králů Rath Dínen, po boku krále Elessara.

Tohle je ta nejúžasnější fotka pipina a smíška Smějící se.

Smíšek a Pipin Obrázky 01

16. října 2011 v 17:47 | Arwen |  Hobiti
Tak mě napadlo najít pár obrázků protože ty dva sou fakt super.Tak tady jsou:Něco o Smíšek

16. října 2011 v 17:01 | Arwen |  Hobiti
Smělmír Brandorád se narodil roku 2982 Třetího věku. Jeho otcem byl Saramír Brandorád, pán Rádovska a jeho matkou Esmeralda Bralová, mladší sestra Paladina Brala, otce Pipina. Smíšek neměl sourozence, ale byl neustále se svým bratrancem Pipinem a vycházeli spolu jako bratři. Oba byli blízkými přáteli Froda Pytlíka , a když se Frodo rozhodl na Gandalfovu radu odejít z Kraje, připojili se k němu. Protože byli od začátku své cesty pronálsedováni Černými jezdci vyvedl Smíšek hobity z Kraje cestou přes Starý hvozd. Tam hobiti upadli do zajetí Dědka Vrbáka, ale zachránil je Tom Bombadill. Po odchodu z jeho domu byli znovu zajati, tentokrát Mohylovým duchem, ale opět je zachránil Tom Bombadil. Hobiti si poté z mohyly vzali dýky, které používali jako krátké mečíky. Smíšek tak náhodou přišel ke zbrani, která byla před dávnými věky ukována speciálně proti Pánovi nazgûlů, vládci zaniklé říše Angmar.
Roku 62 Čtvrtého věku přišla zpráva z Rohanu, že král Éomer si přeje před svou smrtí ještě naposled vidět Smíška s Pipinem. Smíškovi bylo tehdy 102 let. Úřad i majetek oba předali svým následovníkům a odjeli do Edorasu a víckrát je v Kraji nikdo nespatřil. V Edorasu Smíšek zůstal až do smrti krále Éomera a pak se s Pipinem vydali do Gondoru, kde dožili poslední roky života. Když zemřeli, byli uloženi do hrobky v Rath Díemu, po boku krále Ellessara, mezi velikány Gondoru.

Nesnáším když se dočítám o tom jak zemřeli je to moc smutnéPlačící.
Return of the King PC Game Movie Footage - Merry & Pippin - 640x480, 31kB

nový blog,nový dess

15. října 2011 v 10:50 | Arwen |  Různé
Tak už sem dokončila a můžu zveřejnit že mám další blog je o pánu prstenů elfech a různě asi jako tenhle docela si mi líbí ten dess co tam je a tak mě napadlo že bych mohla dělat blogy zadara (myslím dess) pokud mátre zájem nebo se chcete podívat na můj blog klikněte na odkaz dole na mém blogu budou i věci z tohoto (fantazieelfa).Pokud máte zájem o dess ztačí do komentíků napsat:
1.Přezdívku
2.Jméno svého blogu (myslím tím adresu)
3. na můj e-mail ( thikamti@seznam.cz) pošli přihlašovací jméno a heslo toto není žádný podraz ale abych vám mohla zařídit blog potřebuju se na něj taky nějak dostat po ukončení si můžete heslo změnit a já přísahám že vám na něj nebudu líst mám přece svoje vlastní blogy.
4.napište téma blogu a asi zhruba jak by jste si ho představovali ale to nemusí být nutné
5.co by ste chtěli na blog
6.Líbí se ti můj nový blog? ZDE. Pokud ne nevadí Mrkající
7. Dáš si mou ikonu na blog?
Mám jedno pravidlo na dess napíšu svoje jméno nějaké malé a v žádném případě jej nasmazávej
A to je asi všechnoUsmívající seMrkající.

Arwen-Obrázky

10. října 2011 v 13:31 | Arwen |  Elfi
Tady jsou nějaké obrázky Arwen některé obrázky jsou z blogu a některé jsou zase jiné.A tady jsouMrkající:
Něco o Arwen

10. října 2011 v 13:23 | Arwen |  Elfi
Tak mě napadlo že ti co neznají můj první blog ( ZDE) neznají ani mě a tak vám povím něco o Arwen.
Arwen byla jedinou dcerou Elronda a Celebrian Měla bratry, dvojčata Elladana Ellrohira. Skrze jejího otce byla Arwen vnučkou Erandila (druhého z půlelfů). A zároveň je pravnučkou Tuora z Gondollinu a právě tudy vede linie k Domu Hadorovu. Arwen byla též příbuzná ke králi Noldror Turgonovi skrze její prababičku Idrill. Po matce byla Arwen vnučkou Galadriel pravnučkou Finarfina. Eodér Rohanský prohlásil, že Arwen je mnohem krásnější než Galadriel z Lórienu, ale Gimli syn Gloinův si myslel opak.Arwen se zamilovala do Aragorna který byl dědicem Gondorského trůnu.Pokračování je v pánu prstenů.Usmívající se
zdroj: wikipedie

Něco o Kraji

4. října 2011 v 12:34 | Arwen |  Kraj
Kraj (anglicky Shire, v západštině Sûza, v sindarštině Drann) je fiktivní země popsaná v Pánovi prstenů a dalších knihách anglického spisovatele J.R.R. Tolkiena. Leží na severozápadě Středozemně a je obydlenHobity.Kraj se nachází v Eriadoru na západ od řeky Brandyvíny a na východ od Dalekých vrchů. Od západu k východu je dlouhý asi 120 mil (cca 190 km) a od severu k jihu 150 mil (cca 240 km), jeho rozloha tedy činí asi 47.000 km². Kraj se dělí na čtyři hlavní oblasti nazývané čtvrtky a další dvě tzv. marky. Východní marka se nachází za řekou Brandyvínou na jejím levém břehu, byla osídlena r. 2340 Třatího věku rodem Brandorádů (dříve Starorádů) a oficiálně potvrzena jako součást Kraje králem Elessalem na počátku Čtvrtého Věku. Zároveň tento král rozšířil Kraj o Západní marku.Hlavním městem Kraje je Velká Kopanina, dalšími významnými městy jsou Hobitín. Bralův Městec, Žabovřesky a další.Miluju Kraj chtěla bych v něm žítMrkající.